Zgłoś naruszenie...
Wybierz jedną z poniższych opcji.
Ten komentarz dotyczy mnie lub znajomego:
atakuje mnie,
atakuje znajomego.
Komentarz dotyczy czegoś innego:
spam lub oszustwo,
propagowanie nienawiści,
przemoc lub krzywdzące zachowanie,
treść o charakterze erotycznym.
Panel
offline czarek blog budowlany - wyślj wiadomość - OBSERWUJ | Blog budowlany
Projekt: C333D MIARODAJNY - WARIANT IV
6189 odwiedzin | wpisów: 24, komentarzy: 49, obserwuje: 14

Podłączamy wodę i zasypujemy

autor: czarek blog budowlany - wyślj wiadomość Dodaj wpis do ulubionych »

blog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.plblog budowlany - mojabudowa.pl

blog budowlany - mojabudowa.pl

1 sierpnia podłączyli nam wodę, więc czas skończyć zasypywanie fundamentów. Połowę, albo i lepiej zasypaliśmy sami, tym co się nadawało z wykopu. Podłoże mamy piaszysto żwirowe, więc było co wykożystać. Musieliśmy jednak zamówić jeszcze cztery wywrotki piasku i starczyło idealnie :). Nasypaliśmy pod wierzch, ale wszystko się jeszcze zagęści i opadnie, chociaż to co wcześniej zdążyliśmy sami wsypać, już nieżle zagęściły ulewy. Mechanicznie będziemy zagęszczać jeszcze przed chudziakiem w przysłym roku. Po wszystkim, po trawniku niestety zostało już tylko wspomnienie :(. Na szczęście świerkom się  udało i wodociąg przeszedł pomiędzy nimi. Jedna ładna sosna miała trochę mniej szcęścia i rozjechała ją koparka :(. 

Komentarze (3)
autor: karolw   dodano: 2017-08-07 | 23:48:38
My podobnie chudziak wylejemy na wiosnę przyszłego roku. Niech to sobie samo siadzie przez jesień i zimę. Ale już teraz korzystaliśmy z zagęszczarki żeby to od razu lepiej ubić i mniej piasku w prYszlym roku dosypywac.
autor: ala5-2g dodano: 2017-09-25 | 09:43:43
U nas stało dwa lata (ściany zabezpieczone od góry przed opadami, piasek wystawiony na deszcz). Zagęściliśmy tylko przed samym wylaniem chudziaka. Oby to się nie zemściło w przyszłości ;)
Odpowiedź do ala5-2g
autor: czarek   dodano: 2017-09-25 | 12:53:34
Po dwóch latach to na pewno się ładnie uleżało i nie powinno być problemów. Ścianki na zimę też zamierzam zabezpieczyć, żeby ich mróz nie rozsadzał.
Statystyki mojabudowa.pl
Liczba blogów: 68452
Liczba wpisów: 226869
Liczba komentarzy: 902881
Liczba zdjęć: 665206
Liczba osób online: 239